Aktivite

Deneme Dalışı Yapmak istermisiniz ?
Sıkça Sorulan Sorular
Yetki Belgeleri & Ekibimiz
CMAS
Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu, (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques, CMAS), dünyadaki tüm sualtý organizasyonlarýný ayný çatý altýnda toplamak amacıyla 1959 yılında Monako’da kurulmuş olan bir konfederasyondur.
CMAS su sporlarını hobi olarak yapanlara yönelik gönüllü bir organizasyon olduðundan açtığı kursları pratik dışında teorik olarak ağır geçen (kapsamı fizik, anatomi ve teknoloji olan) dersler içerir.

PADI
PADI (Professional Association of Diving Instructors) (Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği), dünyanın en büyük eğlence/sportif amaçlı dalış üyeliklerine sahip bir organizasyondur. Üyeleri; dalış firmaları, sayfiye aktiviteleri, akademik enstitüler, hocalık eğitmenleri, dalış eğitmenleri, dalgıçlar, şnorkelciler ve diğer su sporu hayranlarından oluşmaktadır. Profesyonel PADI Üyeleri (dalýþ merkezleri, sayfiyeleri, eðitim fakülteleri, eğitmenler, asistan eğitmenler ve divemaster’lar), dünyanın büyük bir çoğunluğundaki dalgıçlara eğitimler vererek, her sene yaklaşık 1,000,000 adet sertifika çýkartmaktadır. PADI Profesyonelleri, herkese sualtını keşfetme ve maceraya katılma imkânı sağlarken, dalış eğitimi, güvenlik ve müşteri hizmetleri alanlarında da en yüskek standartları vermeyi hedeflemiştir. PADI’nin birçok uluslararası merkezi bulunmakta, bunlardan üç tanesi (PADI Avrupa, PADI International Ltd ve PADI Nordic) Avrupa Standartları tarafından doğrudan etkilenen 30 ülkeyi kapsamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.